„Wróżba za darmo”, „tarot za darmo” i co ja o tym myślę

Wyobraź sobie, że jesteś fryzjerem i jedziesz właśnie autobusem, kiedy podchodzi do Ciebie Pani Jadzia i mówi „ma Pani nożyczki przy sobie? Może tu by mi troche podcięła?” Jak reagujesz? Bo ja mniej więcej tak.

wróżba za darmo
Właśnie tak wyglądam jak dostaję prywatną wiadomość na FB, od nieznanej mi osoby o treści „Powiedz mi, jak moje zdrowie i sprawy uczuciowe w przyszłości”. Żadnego dzień dobry, pytania o ofertę, przedstawienia się.

Dziwią mnie takie wiadomości i zastanawiam się, co kieruje tymi osobami? Żeby było jasne: mam czytelny profil, na mojej stronie jest link do mojej witryny, oferty, a tam szczegółowy opis tego, co oferuję oraz cennik. Mimo to co jakiś czas, trafi się jakaś zagubiona gąska, której wydaje się, że moje życie polega na siedzeniu na FB od rana do wieczora i odpisywaniu na wszystkie takie wiadomości. Wróżka całą dobę. Bezpłatna. Odżywia się światłem i manną z nieba.
Zakładam, że takie działania wynikają z braku świadomości, dlatego wyjaśniam, co niosą za sobą wszystkie działania typu „wróżby za darmo”, „Tarot za darmo”, „bezpłatne wróżby”.

„Wróżba za darmo”. Nie chcesz tego.

Stawiania komuś kart wymaga zaangażowania energetycznego. Otrzymując od osoby pytanie i datę urodzenia, a tym samym pozwolenie, by zapytać Tarota o jej życie, godzę się na wymianę energetyczną między nami. Odpowiednio się do tego przygotowuję, poświęcam swój czas, wykorzystuję umiejętności, doświadczenie i wiedzę, której nie zdobyłam przez jedną noc. Między mną, a osobą dla której kładę karty powstaje tzw. dług energetyczny, który należy wyrównać, dokonując zapłaty za wróżbę. Wówczas energia między nami się wyrównuje, nic mi nie jesteś winien, otrzymałam zapłatę za swoją pracę, jesteśmy kwita. Jesteś wolny i wolna jestem ja. Jeśli tego nie zrobisz, szkodzisz sam sobie. Uwierz mi na słowo. Nie zapłacisz pieniędzmi, to zapłacisz swoją osobistą energią życiową.

Wszechświat będzie dążył do równowagi. Wziąłeś, nie dając nic w zamian, dlatego prędzej czy później doświadczysz straty, coś zostanie Ci odebrane. I nie mam nic przeciwko innym metodom płatności, niż pieniężne, zdarzyło mi się stawiać karty w zamian za książkę albo butelkę wina. Wymiana nastąpiła, energia się wyrównała i ok. Za darmo karty też stawiałam i właśnie dlatego nigdy nie będę tego popierać. Może kiedyś rozwinę ten wątek…

Nastaw się na wymianę

Nie ograniczaj się! Zastanów się, jak czujesz się, będąc wyłącznie biorcą, nie dając nic w zamian? Dlaczego stawiasz się w pozycji osoby, która nie ma do zaoferowania nic w zamian? Jak bardzo cenisz swoje życie osobiste, zawodowe.., te o które mnie pytasz? I w końcu: jakiej usługi spodziewasz się w zamian za nic? Ile wg Ciebie to jest warte? Skoro nic nie dajesz, to chyba według Ciebie nic nie jest warte. A może się mylę?

„Wróżba za darmo” Jak to działa u mnie?

Nigdy nie robię nikomu bezpłatnej wróżby. Nie będę przyczyniać się do twojego nieszczęścia. Moje rozkłady, moja wiedza, intuicja, moje interpretacje są warte dokładnie tyle ile kosztują. Nie będę odpowiadać na wiadomości od osób, które nie zapoznały się z moją ofertą i cennikiem, dla ich własnego dobra i mojego spokoju.