Siódemka numerologiczna i jej charakter

 

siódemka numerologiczna

Powitajmy człowieka z poprzedniej epoki. I to bynajmniej nie tej ostatniej;) Siódemka numerologiczna to najbardziej zamknięta i tajemnicza wibracja. Przynajmniej na początku…

Siódemka numerologiczna sprawia wrażenie osoby niedostępnej, skrytej, a niekiedy nawet dziwnej. Prezentuje szereg utrwalonych zachowań, które mają na celu ochronę jej bardzo wrażliwego wnętrza. To ona decyduje o tym kto i na jaką odległość może się do niej zbliżyć. Najszybszy sposób na zniechęcenie jej do siebie to rzucenie się jej w objęcia bez uprzedniego zakomunikowania swoich zamiarów. Odbierze to jako wtargnięcie na jej terytorium i gwałt na jej integralności.

Archetypowa siódemka numerologiczna jest bardzo uduchowiona, głęboka, romantyczna i analityczna. Dużo czasu poświęca na kontakt z własnym wnętrzem. Nawet jeśli wydaje się nic właśnie nie robić, to bardzo prawdopodobne, że odnajduje właśnie samą siebie i kontempluje własną duszę. Takie momenty samotności, najlepiej jeszcze w totalnej ciszy to codzienna potrzeba tej wibracji i pod żadnym pozorem nie można jej bagatelizować.

Siódemka numerologiczna jest bardzo poważna, formalna, posiada świetny zmysł obserwacji. Nie wygłasza poglądów, co do których nie jest w pełni przekonana i nie proponuje rozwiązań, których sama na sobie nie sprawdziła. To dlatego jest świetnym doradcą i warto korzystać z jej osądów. Ogromna wrażliwość i godność osobista sprawiają, że wibracja ta bardzo rzadko dzieli się własnymi problemami. Ciężko jest zapracować na jej zaufanie, jednak jeśli je już raz zdobędziesz, może się okazać, że odkryje się przed Tobą zupełnie odmienna natura Siódemki: ciepła, oddana, emocjonalna.

Osoba z siódemką w DRODZE Życia często ma poczucie, że nie jest z tej epoki.

Romantyczna i idealistyczna, chce widzieć świat wg własnych wyobrażeń. Nie jest jej łatwo funkcjonować w dzisiejszym świecie, jest raczej staroświecka. To najbardziej nierozumiana ze wszystkich wibracja. Na szczęście wcale jej to nie przeszkadza;) Zawsze dobrze się ubiera, bardzo dba o higienę osobistą, lubi rzeczy ładne, często interesuje się sztuką. Ceni przedmioty wyjątkowe, rzeczy banalne „nie zasługują” na jej uwagę. Podobnie jest z ludźmi;) Siódemka jak mało kto dobrze czuje się w ciszy i jeśli nie wydasz się jej wystarczająco atrakcyjny, może milczeć przy Tobie w nieskończoność. Jeśli masz ją za przyjaciela, to już pewnie przekonałeś się, że to Ty musisz wychodzić z inicjatywą w kontakcie – milczenie jest dla niej tak naturalne, jak oddech.

Bardzo ważna dla Siódemki numerologicznej jest higiena umysłu: zgiełk i natłok obowiązków mogą ją przytłaczać i dekoncentrować. Najlepiej, jeśli osoba taka realizuje jeden projekt, po czym przechodzi do kolejnego. Wymaganie od niej, by zrobiła kilka rzeczy w tym samym czasie wiąże się z wystawianiem jej na dużą dawkę stresu i napięcia. A co robi numerologiczna Siódemka, kiedy się denerwuje? Zamyka się i wycofuje. Pamiętaj jednak, że ważna jest cała data, a prezentowany przeze mnie opis to tylko archetyp, który nie występuje w czystej postaci. Jeśli inną podliczbą portretu numerologicznego będzie na przykład 8 albo 5, zamiast wycofania może się pojawiać agresja.

Częste rezygnowanie z towarzystwa ludzi na rzecz tak cenionej przez tę wibrację samotności może owocować samotnością i izolacją, dlatego dobrze, jeśli Siódemka numerologiczna prowadzi mimo wszystko tryb życia, który wymusza na niej jakiekolwiek kontakty społeczne. Głęboka intuicja, bogate wnętrze i umiejętność wyciągania wniosków sprawiają, że taka osoba jest świetnym doradcą duchowym, jasnowidzem czy szamanem.

Siódemka numerologiczna – cechy negatywne

Człowiek o siódemkowej wibracji może się wydawać zarozumiały, chłodny, zdystansowany, a nawet wyniosły. często budzi respekt, a czasami zniechęcenie do dalszych kontaktów. Ważne jest jednak zrozumienie, że postawa taka wynika z chęci skrycia nadwrażliwego wnętrza, bo najbardziej ze wszystkiego Siódemki boją się zranienia. A najłatwiej uniknąć zranienia, kiedy się nikogo do siebie nie dopuszcza. To taka droga na skróty, podczas gdy znalezienie innych rozwiązań jest życiowym wyzwaniem 7.

Szklanka zawsze do połowy pusta;) Największą wadą osób o tej wibracji jest pesymizm, a czasem wręcz czarnowidztwo. Przekreślają pomysł na samym starcie, zanim w ogóle go wypróbują, tylko dlatego że nie wierzą w siebie i boją się porażki. Lęk przed zranieniem i trudnymi emocjami jest u Siódemek tak silny, że często zamykają się w sobie, są niedostępne i zimne. W skrajnych wypadkach, w celu wyparcia nieprzyjemnych emocji, mogą szukać ucieczki w używkach. Silna potrzeba samotności sprawia, że często są same, a to może wywoływać poczucie izolacji i depresję.  Zdarzają się Siódemki bardzo uparte i nieprzejednane, dla których liczy się tylko logiczne myślenie. Wtedy zamieniają się w zimne i wyrachowane maszyny, które kierują się tylko umysłem i są pozbawione uczuć.

Siódemka numerologiczna – życie uczuciowe

Mimo, że osoba o drodze życia 7 bardzo dużo przeżywa wewnątrz, to bardzo rzadko to okazuje, a przez to trudno jej zbudować trwałe relacje. Chłodna i niedostępna, ma wielu znajomych, lecz tylko nielicznych przyjaciół. Jej sposób poruszania się, mówienia sprawia, że budzi posłuch i szacunek, jednak nie zachęca do zbliżeń. Numerologiczna Siódemka jest bardzo często podziwiana za to, co robi, co potrafi, co wie, jednak ze względu na jej niedostępność prowadzi dość okrojone życie towarzyskie. Mimo, że sama nie jest zadowolona z wrażenia, jakie wywołuje, to nie potrafi tego do końca zmienić, bo nie chce ryzykować zranienia.

Wielki idealizm sprawia, że numerologiczna Siódemka w nieskończoność poszukuje partnera swoich marzeń i u schyłku życia, samotna, uświadamia sobie, że taki nie istniał. Jeśli się z kimś wiąże, to często czuje się nierozumiana. Ważne jest, by nauczyła się wyrażać emocje i dzielić swoim wnętrzem mimo ryzyka zranienia. Wybaczenie i przeżywanie trudnych emocji to największe i najtrudniejsze wyzwanie życiowe tej wibracji. Z numerologii partnerskiej dowiesz się, z jakimi wibracjami Siódemka stworzy udany związek.

Siódemka numerologiczna – życie zawodowe.

Połączenie analitycznego umysłu z ogromną intuicją daje wszystkim Siódemkom bardzo szerokie pole do popisu. Są bardzo odpowiedzialne i konsekwentne, doprowadzają do końca każdy rozpoczęty projekt. Ogromna ciekawość i dociekliwość sprawiają, że osoby taka ciągle się czegoś uczą. Dzięki temu im są starsze, tym mądrzejsze. Dążenie do perfekcji sprawia, że często odkładają jakieś plany w nieskończoność. Działają dopiero wtedy, kiedy wszystko dokładnie przeanalizują, zaplanują i będą przekonane o końcowym sukcesie. Niestety cecha ta – na pozór pozytywna – sprawia, że odkładane zbyt długo rzeczy nigdy nie zostają zrealizowane.

Siódemka numerologiczna bardzo ceni sobie niezależność, dlatego świetnie sprawdzi się w prowadzeniu własnej firmy. Jeśli jednak się na to nie zdecyduje, dobrze będzie, jeśli sprawowane przez nią stanowisko będzie dawało jej pewną niezależność, pozostawiając pole do samodzielnego działania. Doskonała pamięć i analityczny umysł daje jej szanse na duże sukcesy w takich dziedzinach jak matematyka, fizyka, chemia, medycyna.

Zamiłowanie do starych czasów i ciekawość starych kultur czyni z Siódemki świetnego historyka, archeologa, pracowników muzeów i wszelkich zawodów związanych z historią, a jeszcze lepiej z uwielbianą przez nią epoką (każda Siódemka może czuć pociąg do innej epoki). Ponieważ wibracja ta ceni sobie piękno i lubi przebywać wśród rzeczy ładnych, dobrze sprawi się jako pracownik galerii, artysta, również kosmetyczka, pracownik salonu urody. A jeszcze bardziej jedynie jego właściciel (brak zdolności manualnych może ograniczyć nieco pracę w tej dziedzinie). Wszelkie zawody związane ze sztuką są dla niej idealne, przy zachowaniu jednak pewnej odrębności, ponieważ Siódemka nie będzie się dobrze czuła pracując zespołowo i udzielając się towarzysko. Ogromna intuicja i pociąg do rzeczy nieznanych i tajemniczych daje jej duże możliwości rozwoju w świecie duchowym. Natomiast umiejętności językowe czynią z niej dobrego pisarza.

Numerologiczna Siódemka to pracownik godny zaufania, precyzyjny i skrupulatny, należy jednak pamiętać, że nie można wywierać na nim zbyt wielkiej presji i wydawać nieuzasadnionych poleceń. W innym wypadku stanie się przytłoczony i znacząco spadnie jego efektywność.

Numerologiczna Siódemka i jej misja życiowa

Jeśli jesteś właśnie tą wibracją, to znaczy, że Twoja Dusza chce się rozwinąć w obszarze wyrażania siebie. Twoim karmicznym obowiązkiem jest pokazywanie innym, poprzez własne życie, jak duchowość przekłada się na codzienne życie.  Zrealizujesz się, jeśli wyjdziesz poza swój introwertyzm i pokażesz innym swoje wnętrze, będziesz dzielić się swoimi myślami i emocjami.