Numerologiczna Trójka. Charakter i opis poszczególnych sfer życia.

Numerologiczna Trójka

Przed nami najbardziej spontaniczna i pogodna ze wszystkich wibracji.

Numerologiczna Trójka to taka chodząca iskierka radości. To osoba bardzo lubiana w każdym towarzystwie, która rozwesela największych nawet ponuraków, dlatego warto mieć ją w swoim otoczeniu. Optymistyczna i radosna, cieszy się życiem, lubi się bawić, głośno się śmieje i entuzjastycznie reaguje na nowe znajomości. Mowa oczywiście o zharmonizowanym portrecie numerologicznym, o archetypie – bo niezrealizowana Trójka może być nawet depresyjna.
Numerologiczna Trójka zawsze wierzy w swoje szanse na powodzenie, praktycznie w każdej sytuacji. Nawet, kiedy realia ją przerastają, to nie daje po sobie tego poznać i z niewymuszonym uśmiechem robi swoje. To dlatego tak często nazywana jest „rzecznikiem straconych spraw”. Osoba taka uważa, że zamartwianie się i marudzenie na nic się zdadzą, dlatego wybiera pełne nadziei i optymizmu nastawienie do życia. Potrafi cieszyć się życiem, być tu i teraz, doceniać to, co ma. Osoba o trójkowej wibracji jest zazwyczaj bardzo inteligentna, szybko myśli i reaguje, jest obrotna i świetnie radzi sobie w kontaktach. Uwielbia mówić, dzięki czemu prawie z każdym potrafi znaleźć wspólny język.

Numerologiczna Trójka jest pełna wdzięku i osobistego uroku. Uwielbia komplementy – zarówno prawić, jak i otrzymywać.

Dobrze czuje się na świeczniku, lubi błyszczeć w wytwornym towarzystwie, chętnie zabiera głos i przemawia do tłumów. Wie kiedy i co należy powiedzieć, dzięki czemu jest ceniona w każdym gronie. Nie bez znaczenia jest dla niej jej wygląd, dlatego wiele czasu poświęca na dbanie o swoje ciało i formę. Inne jej cechy to poczucie humoru, kreatywność, elokwencja, ale niekiedy również pruderyjność. By być szczęśliwa, potrzebuje kontaktu z ludźmi, dlatego zawsze otacza się stałym gronem znajomych, a do tego bardzo chętnie nawiązuje nowe znajomości, prowadząc bardzo bujne życie towarzyskie.
Numerologiczna Trójka to idealista, który chce żyć w pięknym, szczęśliwym świecie. Może mieć tendencje do unikania problemów i przerzucania na innych odpowiedzialności za swoje sprawy. Ciągle poszukuje piękna i miłości, zachowując bardzo otwartą postawę, wolną od uprzedzeń i stereotypów. Jeśli ktoś w Twoim otoczeniu to Numerologiczna Trójka, to pamiętaj, że to szczera i sympatyczna osoba, a jej tendencja do koloryzowania i dopowiadania szczegółów historii wynika z pragnienia, by wszystko było piękne i idealne. Takie koloryzowanie to jeszcze nie kłamstwo… Przynajmniej nie w świecie o trójkowej wibracji;)

Numerologiczna Trójka – kilka drobnych wad;)

Chęć prowadzenia beztroskiego życia sprawia, że Numerologiczna Trójka może być osobą nieodpowiedzialną, lekkomyślną i powierzchowną osobą. Życie w ciągłej zabawie może doprowadzić do zaprzepaszczenia możliwości i zmarnowania licznych talentów. Chęć podobania się może przerodzić się w pychę i zarozumialstwo. Zdarza się, że wibracja ta wykorzystuje swoje wdzięki z czysto egoistycznych pobudek, w celu osiągnięcia własnych interesów. Numerologiczna Trójka może mieć tendencję do mitomanii, a w skrajnych przypadkach zdarzają się i takie, które nawet same zaczynają wierzyć w swoje kłamstwa. Wszystko jednak zależy od reszty portretu numerologicznego – Droga Życia to nie wszystko!

Numerologiczna Trójka – życie rodzinne.

Charakter numerologicznej trójki sprawia, że zawsze ma ona wokół siebie grono wiernych wielbicieli i adoratorów. Sama nie potrafi być zbyt oddanym przyjacielem, a to dlatego, że swoją energię i czas musi dzielić na dużą ilość osób i spraw. Trójki to świetni towarzysze zabaw i niezastąpieni kumple na wyjścia towarzyskie, jednak nie radzę opowiadać im o swoich problemach i trudnościach życiowych. Ich nastawienie do życia nakazuje im niewnikanie w problemy innych ludzi i trzymanie się z dale od wszystkiego, co może martwić czy zasmucać.

Numerologiczna Trójka to marzyciel i romantyk, który często się zakochuje, uwielbia romansować i chciałby przedłużać fazę zauroczenia i flirtowania w nieskończoność. Stały związek – jeśli już się na niego zdecyduje – może Trójka stworzyć tylko z osobą, która będzie umiała podtrzymać atmosferę świeżości nawet po wielu latach wspólnego życia. Jeśli więc jesteś partnerem tej wibracji, to nie zapominaj, że chodzenie na randki powinno być dla was chlebem powszednim do późnej starości;)

Numerologiczna Trójka wyraża miłość poprzez słowa i gesty, nie jest zaborcza, lubi rozmawiać, potrafi podtrzymać na duchu, dlatego życie z nią dobrze się układa większości wibracji.

Dobrze jednak, jeśli parter jest bardziej odpowiedzialną wibracją i zajmie się dziećmi i przypilnuje codziennych obowiązków. W artykule na temat numerologii partnerskiej znajdziesz więcej informacji na temat tego, z jakimi wibracjami Numerologiczna Trójka stworzy idealny związek.
Jako rodzic jest trójka liberalna, łagodna, bardzo uczuciowa i życzliwa. Lubi spędzać czas ze swoimi dziećmi, organizuje im zabawy, w których sama chętnie bierze udział. Może jej brakować konsekwencji.

Numerologiczna Trójka – życie zawodowe

Ponieważ Numerologiczna Trójka ma wiele licznych talentów, może osiągnąć sukces tak naprawdę w wielu różnych dziedzinach. Jednak jej zamiłowanie do piękna oraz wrażliwość czynią z niej prawdziwą artystkę. Nawet, jeśli zawodowo zajmuje się czym innym, to sztuka z pewnością ją pociąga, a to dlatego, że pozwala im na pełniejsze wyrażanie siebie, kontakt z ludźmi oraz otaczanie się pięknem. Numerologiczna Trójka potrzebuje wszystkich tych rzeczy jednocześnie.
Z pewnością nie odnajdzie się w pracach rutynowych, monotonnych, wymagających powtarzalności. Nuda ją zabije. Najlepiej, jeśli życie zawodowe połączone jest z kontaktem z ludźmi, nowymi wyzwaniami. Musi się dziać, musi być żywo, wesoło, dynamicznie!

Niestety pogoń za nowymi wyzwaniami może sprawiać, że Numerologiczna Trójka często nie kończy rozpoczętych projektów i nie wywiązuje się ze złożonych obietnic. Łatwość komunikacji i umiejętność pięknego wysławiania się daje Trójce ogromne możliwości w takich zawodach jak: pisarz, dziennikarz, specjalista od reklamy, handlowiec, wykładowca, mówca motywacyjny. A jej kreatywność i wyczucie smaku daje możliwości w takich dziedzinach jak moda, projektowanie, sztuka. Numerologiczna Trójka musi pamiętać jednak, że aby dojść do czegoś, musi pracować nad swoją chęcią ciągłej zabawy i pokusą korzystania z wygodnego życia.

Numerologiczna Trójka raczej nie narzeka na brak pieniędzy – łatwo przychodzi jej ich zdobywanie, głównie ze względu na wrodzone szczęście. Jednak nie tak łatwo jest jej pieniądze odłożyć i oszczędzać, a to dlatego, że żyje tu i teraz, wydając beztrosko wszystko, co akurat ma.

Jako pracownicy są Trójki bardzo entuzjastyczne, energiczne i o ile szef pozwoli im wykorzystywać swój potencjał twórczy, będą dla firmy „cennym nabytkiem”. Warto jednak zadbać o to, by w zespole nie znalazły się dwie trójki, bo wtedy atmosfera może się zbytnio rozluźnić i zamiast pracować, będą plotkować;) Jako szefowie są mało konsekwentni i niezbyt wymagający, dlatego najczęściej muszą korzystać z pośredników, którzy zarządzają ich personelem.
Numerologiczna Trójka to osoba w „czepku urodzona”, dlatego częściej niż inne wibracje wygrywa na loterii.

Numerologiczna Trójka – misja życiowa

Jeśli wybrałaś Trójkę, jako swoją Drogę Życia, to znaczy, że Twoim ziemskim zadaniem jest pokazywanie innym, jak dzięki optymizmowi i pozytywnemu nastawieniu do życia pokonywać praktycznie każde przeciwności i osiągać zamierzony rezultat. Dzięki swojej otwartości na ludzi czynisz świat lepszym i piękniejszym. Nie bój się wyrażać się poprzez sztukę, prawdziwie szczęśliwa będziesz, kiedy dasz upust swojej kreatywności.
Jeśli jesteś numerologiczną Trójką, to zostaw swoją datę urodzenia w komentarzu. Może znajdziesz swego numerologicznego bliźniaka..?