Numerologiczna Szóstka

Numerologiczna SzóstkaNumerologiczna Szóstka, czyli osoba, której Droga Życia wynosi sześć to jedna z najbardziej wrażliwych wibracji. Ceni sobie harmonię i piękno, jest bardzo rodzinna i przywiązuje wagę do tradycji.

Ludzie bardzo dobrze czują się w jej towarzystwie, przede wszystkim ze względu na jej delikatność, subtelność i ciepło. Numerologiczna Szóstka jest zazwyczaj bardzo tolerancyjna, opiekuńcza, życzliwa, a najważniejsza jest dla niej rodzina, dla której potrafi zrobić dosłownie wszystko.
Wibracja ta ceni sobie wszystko, co trwałe: rodzinę, tradycję, potomstwo, życie rodzinne, dom. Bardzo często myśli najpierw o innych, potem o sobie, starając się zadowolić przede wszystkim tych, których kocha. To urodzony idealista, który staje w obronie słabszych i poszkodowanych.
Dzięki temu, że numerologiczna Szóstka jest bardzo komunikatywna i życzliwa, stwarza serdeczną atmosferę wszędzie, gdziekolwiek się pojawi. Ludzie czują się przy niej spokojnie i bezpiecznie i nawet miejsce pracy takiej osoby jest przyjazne i rodzinne. Nie tolerujesz wulgarności, chamstwa i braku kultury: sam potrafisz odnaleźć się w każdym kręgu, masz nienaganne maniery i dużą wagę przywiązujesz do nienagannego wyglądu.

Numerologiczne Szóstki dzielą się na dwie grupy: jedne są bardzo rodzinne i przywiązane do tradycji, a jednocześnie bardzo pracowite (nawet ze skłonnością do pracoholizmu)i gotowe zrobić wszystko z myślą o najbliższych, natomiast druga grupa to Szóstki leniwe, niepewne i nieodpowiedzialne, które same potrzebują oparcia najbliższych. Rozpoznanie, do której grupy należy dana Szóstka możliwe jest dzięki interpretacji całej daty i portretu numerologicznego.

Takie cechy jak inteligencja, bystrość, pracowitość oraz odpowiedzialność bardzo często doprowadzają numerologiczną Szóstkę na wyżyny życia zawodowego oraz pozwalają jej zajmować wysokie miejsca w hierarchii społecznej, jednak ze względu na to, że najważniejsza jest dla niej rodzina, numerologiczna Szóstka często decyduje się zrezygnować z dodatkowych obowiązków, a co za tym idzie zaszczytów, by móc w zadowalającym stopniu skupić się na swoich bliskich.
Może się zdarzyć, że jako numerologiczna Szóstka miewasz wątpliwości, jaką drogą powinieneś pójść: z jednej strony potrzebujesz być blisko rodziny, a z drugiej masz ogromne ambicje i aspiracje zawodowe. Idealna sytuacja to taka, w której rodzina wspiera Cię w Twojej karierze i dobrze czuje się z Tym co robisz zawodowo, a nawet w jakiś sposób w Twoim życiu zawodowym uczestniczy. Jednym z pomysłów może być prowadzenie rodzinnego przedsiębiorstwa, albo zatrudnienie członka rodziny.
Numerologiczna Szóstka jest bardzo wrażliwa i utalentowana: często wzrusza się pięknymi widokami, ceni sztukę, ba świetny smak i gust. Niezastąpiona w kuchni – jej potrawy przygotowane ze smakiem i wielkim sercem są niezapomnianym doznaniem dla domowników i gości. A gości numerologiczna Szóstka przyjmuje wielu i często – jej dom jest otwarty, podobnie jak jej serce.
Przy niezharmonizowanym portrecie numerologicznym może się pojawić u Szóstek tendencja do hipochondrii i lekomanii, a także pesymizm. Wskazana jest wówczas praca nad emocjami, które mogą momentami przejmować kontrolę nad reakcjami i działaniem osoby z szóstkową Drogą Życia. Jeśli imiona i nazwiska nie współgrają z datą urodzenia, numerologiczna Szóstka może czuć się przytłoczona rodzinnymi obowiązkami, bywa zazdrosna, zaborcza i kontrolująca wobec swoich bliskich. Jeśli sama będzie się czuła niezrealizowana, może przejawiać tendencje do manipulowania parterem.

Numerologiczna Szóstka i jej życie zawodowe

Jako osoba o wielu talentach i niebywałym wyczucie piękna, numerologiczna Szóstka świetnie odnajdzie się w każdym zawodzie związanym ze sztuką i kulturą. Już od dziecka wybiera rzeczy ładne i lubi otaczać się pięknymi przedmiotami. Może być świetnym artystą malarzem, jubilerem, architektem, projektantem mody lub wnętrz, kucharzem, aktorem, muzykiem. Przy negatywnej realizacji może pojawiać się u tej wibracji niechęć do podejmowania wyzwań i unikanie sytuacji trudnych, przez co najchętniej pozostaje ona w domu, w całości przerzucając na partnera odpowiedzialność za sprawy finansowe rodziny. Ze względu na wielkie serce i empatię, osoby o tej wibracji świetnie odnajdą się w pracy społecznej, jako lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, psycholodzy i opiekuni. Szczególny talent komunikowania się sprawia, że numerologiczna Szóstka jest dobrym mówcą, politykiem, pisarzem.

Pieniądze mają dla Szóstek duże znaczenie, podchodzą do nich odpowiedzialnie, zachowując zdrowy rozsądek we wszelkich decyzjach finansowych. Analityczny umysł, rozwaga i powściągliwość czyni z nich dobrych inwestorów, dzięki czemu większość Szóstek może pochwalić się sporym dorobkiem, co zwłaszcza przy wysokich zarobkach nie powinno dziwić.

Numerologiczna Szóstka i jej życie rodzinne

“All You need is love” –to hasło odzwierciedla życie osób o tej wibracji. Miłość to główny motor ich działania. Jeśli nie mają wokół siebie bliskich do kochania, stają się pesymistyczne, depresyjne i zamknięte. Chęć zadbania o bliskich motywuje je do podejmowania wszelkich życiowych wyzwań. Dla rodziny są w stanie zrobić wszystko, jeśli trzeba to zrezygnują z własnych priorytetów na rzecz dobra bliskich. Zakochane zrobią wszystko, by parter był z nimi już na zawsze. Przywiązanie do tradycji sprawia, że więzy uczuciowe są dla nich praktycznie nierozerwalne.

Romantyczne, wrażliwe, kochające i czułe potrafią całe swoje życie podporządkować miłości i bliskim relacjom, a kiedy ich zabraknie, stają się przygnębione i posępne. Nieustanna potrzeba bliskości może być niekiedy ograniczająca dla partnera numerologicznej Szóstki. Może pojawiać się u niej niekiedy skłonność do kontroli i nadopiekuńczości. O tym, z jaką wibracją Szóstka może stworzyć najlepszy związek pisałam we wpisie i numerologii partnerskiej.

Numerologiczna Szóstka i jej misja życiowa

Twoja dusza nie bez powodu wybrała taką a nie inną datę urodzenia. Jeśli jesteś Numerologiczną Szóstką, to Twoim ziemskim zadaniem jest pokazywanie innym, jak bardzo ważne i budujące są więzi rodzinne oraz udowodnienie, że można pogodzić życie rodzinne z karierą zawodową, bez szkody dla żadnej z tych sfer. Wskazana jest również praca nad emocjami oraz konsekwentne realizowanie swoich zamierzeń.

Pozdrawiam serdeczne wszystkie czytające Szóstki:)