Numerologiczna Jedynka i jej charakter

Numerologiczna Jedynka

Przed nami pierwsza z wibracji i wielka indywidualność. Autorytet i dominacja to słowa, których Numerologiczna Jedynka nie znajdzie w swoim słowniku. Jeśli jesteś osobą, której Droga Życia wynosi Jeden, to z pewnością cenisz sobie swoją stanowczość i niezależność.

Jeśli nie masz pewności, jaką wibracją jesteś, oblicz ją ponownie. Numerologiczna Jedynka to osoba bardzo często samowystarczalna. Sama wymyśla, sama planuje, sama też realizuje. Rzadko korzysta z czyichś rad, sama dla siebie jest mistrzem. Nie przejmuje się opiniami innych, bardzo często chodzi własnymi ścieżkami, niejednokrotnie trudnymi i niepopieranymi przez otoczenie. Jednak wysokie mniemanie o sobie, graniczące momentami z zarozumialstwem nie pozwala jej na jakiekolwiek kompleksy.

Numerologiczna Jedynka jest bardzo bystra i inteligentna, momentalnie ocenia sytuacje, w których się znajduje, bardzo szybko wyciąga odpowiednie wnioski i błyskawicznie znajduje potrzebne rozwiązania. Jej pomysłowość jest tak wielka, że często brakuje jej czasu, by zrealizować choćby połowę swoich wizji. Ciągła potrzeba rozwoju i dążenie do doskonałości sprawiają, że numerologiczna Jedynka to prawie zawsze osoba wyróżniająca się w swoim otoczeniu.

Łatwość w prowadzeniu dyskusji sprawia, że numerologiczna Jedynka bardzo łatwo przyciąga do swojego życia ciekawych ludzi i przykuwa uwagę osób inteligentnych i w jakiś sposób wyjątkowych. Jej umiejętność wywierania wpływu może się niekiedy przerodzić w chęć dominacji, a zdolności komunikacyjne, przy niezrealizowanym potencjale mogą zostać przysłonięte przez manipulację, cięty język i złośliwość. Ponieważ numerologiczna Jedynka nie pogodzi się nigdy z odgrywaniem drugoplanowej roli, może być bezlitosna dla swojej konkurencji i nieprzejednana w dążeniu do wyznaczonego celu.

Numerologiczna Jedynka całe życie pozostaje młoda duchem, ma pełno energii i pasji.

Nie znosi przeciętności: byle jakich rzeczy i ludzi. Ma być albo super albo wcale. Pospolitość i zwyczajność to coś, na co nie ma zgody w jej życiu. Dzięki temu często dochodzi do rzeczy wielkich, prowadzi wyjątkowy tryb życia albo wyznaje nietuzinkowe, kontrowersyjne wręcz poglądy.

Numerologiczna Jedynka – cechy negatywne

Jeśli jesteś numerologiczną Jedynką , to z pewnością nie pozostajesz nikomu obojętna. Ludzie albo Cię podziwiają (za Twoją elokwencję i błyskotliwość) albo nienawidzą (za cięty język i zawziętość). Jesteś mistrzem ciętej riposty i niestety lubisz krytykować innych. Często są to słuszne uwagi i rady, jednak udzielane w sposób, który dla większości wibracji jest po prostu nie do przyjęcia.

Niestety Numerologiczna Jedynka to wibracja, która raczej nie potrafi przyznać się do błędu. Prędzej skłamie albo tak pokieruje dyskusją, żeby skupić uwagę na rozmówcy. Odwracanie kota ogonem to jej specjalność;) Nie jest to wibracja lubiąca plotki, ani złośliwości… Jednak jest szczera i brak jej dyplomacji, a to sprawia, że w sytuacjach zagrożenia bywa kąśliwa i rani słowem. Nikomu nie życzę kłótni z Jedynką – mało która z wibracji jest w stanie jej dorównać (właściwie to tylko 8 i może 5;))
Numerologiczna Jedynka jest wobec siebie bardzo wymagająca, dobrze zorganizowana i pracowita. Często nie rozumie braku dyscypliny u innych ludzi i bywa wobec nich wyjątkowo krytyczna. Dobrze dla niej, jeśli stara się nie oceniać innych własną miarą i pracuje nad swoim krytycyzmem.

Numerologiczna Jedynka i jej życie uczuciowe

Numerologiczna Jedynka bardzo łatwo przyciąga płeć przeciwną, a to ze względu na jej elokwencję i interesującą osobowość. Niestety po bliższym poznaniu, kiedy ogień namiętności zostanie już rozpalony, przechodzi w tryb chłodu i zdystansowania, racjonalizując swoje uczucia. W partnerze szuka przede wszystkim rozmówcy, kogoś, z kim będzie mogła prowadzić pasjonujące rozmowy. Nie każda wibracja jest w stanie temu sprostać. Niektóre mogą czuć się wyczerpane i przytłoczone. Osoby o tej wibracji mało kiedy potrafią oddać się uczuciom w pełni. Mają tendencję to intelektualizowania emocji i często tworzą w swojej głowie jakiś plan B, drogę ewakuacyjną na wypadek trudności w związku.

Numerologiczna Jedynka to partner zmienny: raz ciepły i wylewny, innym razem władczy i złośliwy. Zdarza się, że prowokuje kłótnie tylko po to, by zrealizować swoją potrzebę słownych potyczek i zawziętych dyskusji.

Jeśli jesteś parterem tej wibracji, to za nic w świecie nie próbuj jej ograniczyć. Jak poczuje, że jej wolność i niezależność są zagrożone, wycofa się, ale zanim to zrobi, może zrównać Cię z ziemią. Słownie. Jeśli jesteś 2 albo 6 to będzie Ci z Jedynką dobrze. Najgorzej dogadują się z nią ósemki. Sama jestem ósemką i mam blizny po każdej jednej konfrontacji z Jedynką. Żartuję;)

Numerologiczna Jedynka i jej życie zawodowe

Pewność siebie, pomysłowość, upór w dążeniu do celu to cechy, które sprawiają, że Numerologiczna Jedynka to świetny pracownik. A dążenie do wolności , samowystarczalność i niezależność w sposobie myślenia dają jej wyjątkowe możliwości w pracy na własny rachunek. Praca na swoim to najlepsze rozwiązanie dla większości Jedynek (oczywiście nie bez znaczenia jest reszta portretu numerologicznego). Dzięki sprawowaniu kierowniczego stanowiska mogą zrealizować więcej swoich pomysłów. To ich pracownicy zajmują się wtedy czasochłonnymi szczegółami projektów. Ponieważ numerologiczna Jedynka nie znosi nudy i interesuje ją wiele rzeczy na raz, często prowadzi wiele przedsięwzięć na raz i żyje z rozmachem.
Potrzeba wolności jest u tej wibracji tak wielka, że wszelkie zakazy działają na nią destrukcyjnie. Jeśli nie daj bosze im się podda, może stać się osobą posępną, smutną i przybitą, a nawet popaść w depresję. Tylko utrzymanie niezależnego sposobu myślenia i realizowanie swojego potencjału jest w stanie zapewnić jej szczęście i pozwolić rozwinąć skrzydła.
W pracy w zespole może przeszkadzać jej brak taktu i dyplomacji, chęć posiadania zawsze racji i ostatniego słowa, nadmierny krytycyzm i tendencja do niezdrowej rywalizacji. Numerologiczna Jedynka nawet zespołową pracę nad wspólnym projektem potrafi sprowadzić do niepotrzebnego wyścigu, porównywania, oceniania i rywalizowania. Dlatego o ile to możliwe, dobrze zapewnić jej w miarę niezależne stanowisko pracy, tak żeby nie musiała przez cały czas współdziałać z innymi pracownikami firmy.

Numerologiczna Jedynka to lider, który nie znosi sprzeciwu, woli dowodzić i zlecać zadania.

Jako szef jest to osoba bardzo wymagająca. Bywa krytyczna, jednak warto doceniać jej uwagi, bo można się od niej wiele nauczyć.  Łatwo przychodzi jej robienie pieniędzy, wcześnie osiąga niezależność finansową. Pieniądze są dla niej ważne przede wszystkim za możliwości rozwoju, jakie ze sobą niosą. Nie z powodu rzeczy, jakie można za nie kupić.
Idealne zawody dla Numerologicznej Jedynki to: architekt, inżynier, adwokat, sędzia, artysta, pisarz, fotograf, projektant, programista, lekarz, psycholog, psychiatra, krytyk filmowy lub inny, polityk, kontroler, dyrektor, wynalazca, producent filmowy, przewodnik, lotnik, podróżnik, kierowca.

Numerologiczna Jedynka i jej misja życiowa

Twoja dusza nie bez powodu wybrała 1 jako Twoją Drogę Życia. Zrobiła to po to, by inspirować innych do niezależnego sposobu myślenia, do wiary w siebie. Własnym przykładem powinnaś pokazywać innym, jak konsekwentnie realizować swoje plany i pragnienia. Dla własnego dobra powinnaś uczyć się współpracy i rezygnacji z postawy oceniającej i krytycznej wobec innych.
Jeśli jesteś Jedynką, to zostaw proszę swoją datę urodzenia w komentarzu;) Może znajdziesz swojego numerologicznego bliźniaka..?