Numerologiczna Dziewiątka. Charakter i zachowanie.

numerologiczna dziewiątka

9 to ostatnia z cyfr, to symbol całości i dopełnienia, to też potrójna Trójka – symbol wspaniałości i wielkości. Numerologiczna Dziewiątka to osoba o niebywale rozwiniętej intuicji i ogromnej wrażliwości, której bliżej do nieba niż do ziemi.

Dzięki ogromnej empatii potrafi wczuć się w się w każdą sytuację, co sprawia, że jak magnes przyciąga osoby potrzebujące zrozumienia, wysłuchania i wsparcia. Numerologiczna Dziewiątka momentalnie potrafi wniknąć w umysł i serce rozmówcy, doskonale rozumiejąc przeżywane przez innych emocje, rozpoznając motywację ich działań i ewentualne przyczyny problemów.

Ogromny altruizm i szlachetność, jakim obdarzone są numerologiczne dziewiątki sprawia, że nie pozostają one obojętne na czyjąś krzywdę, chętnie niosą bezinteresowną pomoc, dzieląc się swoją mądrością, doświadczeniem obdarzając potrzebujących miłością. Taka postawa ma miejsce jednak tylko wtedy, kiedy numerologiczna Dziewiątka pozostaje wolna i niezależna. Jeśli czuje się ograniczana, albo jeśli wywierana jest na nią jakakolwiek presja, staje się zamknięta i lękliwa. Dlatego właśnie osoby z 9 Drogą Życia nie godzą się na żadną formę ucisku, zawsze dążą do niezależności i wolności tak fizycznej, materialnej, jak i umysłowej. Ograniczona Dziewiątka w końcu się zbuntuje i wybuchnie, odmieniając na powrót swoje życie.

Charakterystyczne dla Numerologicznej Dziewiątki jest to, że tworzy ona swój własny kodeks moralny, którym kieruje się w życiu. Jest to zbiór reguł i zasad, zbudowanych w oparciu własne doświadczenia i odczucia, których się trzyma, a które często odbiegają od ogólnie przyjętych norm społecznych. Bardzo inteligentna, elokwentna szybko odpowiada, bywa że ma cięty język, którego nierzadko używa w obronie słabszych. W mig potrafi ocenić sytuację i zdiagnozować problem. Dzieje się tak dzięki intuicji -czyta między wierszami i rozpoznaje prawdziwą naturę problemów, wyczuwając jednocześnie, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie.

Chęć pomagania innym jest u numerologicznej dziewiątki tak wielka, że bardzo często wkracza ona z butami w czyjeś życie i udziela rad, mimo, że nikt jej o to nie prosił.

Wszystko odbywa się oczywiście w najlepszej wierze…Dziewiątce wydaje się, że wie najlepiej, co jest dla kogoś dobre i ma szczere intencje, jednak często takie zachowania odbierane są jako wścibskość, przekraczanie granic i nie najnormalniej w świecie despotyzm.
Numerologiczna Dziewiątka czuje tak wiele i tak głęboko wnika w sprawy ducha, że mimo szerokich kontaktów i świetnej komunikacji, czuje się samotna i nierozumiana. Trudno jest zrozumieć kogoś, kto przez większość czasu przebywa w niematerialnym, duchowym świecie i czerpie inspiracje prosto z Kosmosu. Ich szczerość i prostolinijność czyni z ich osoby uczciwe, bezpośrednie, które zawsze mówią to, co czują i myślą, nawet jeśli wiąże się to z przyjęciem niepopieranej, kontrowersyjnej postawy.

Jednak jak wszystkie wibracje, również i ta ma swoje wady: niezrealizowana Dziewiątka staje się egoistyczna, przewrażliwiona, lękliwa, obraża się o byle co.  Reaguje niekiedy dość gwałtownie, w nawet agresywnie. Zdarzają się dziewiątki zawistne, które nie potrafią darować najmniejszych nawet potknięć, nie mowa już o większych przewinieniach. Powołaniem numerologicznej Dziewiątki jest dawać i kochać. Jeśli zbagatelizuje tę potrzebę wewnętrzną, może stać się zgorzkniała, zamknięta, a na dodatek to innych będzie obwiniać za swoje nieszczęście.

Numerologiczna Dziewiątka a życie zawodowe

Wibracja ta świetnie sprawdza się we wszelkich zawodach, w których wymagany jest kontakt i współpraca z ludźmi. Działa z ogromnym zaangażowaniem i pasją, urzeczywistniając najtrudniejsze nawet projekty. Dziewiątki potrafią znaleźć rozwiązanie najbardziej nawet zawiłych problemów i odnaleźć ukryte powody trudności. Idealnie sprawdzą się w takich zawodach jak: lekarz (szczególnie psycholog, pediatra)pracownik pomocy społecznej, misjonarz, nauczyciel duchowy, pielęgniarz, opiekun, sędzia. Bardzo dobre są również zawody związane z kulturą i sztuką, takie jak malarz, aktor, satyryk, aktor (szczególnie teatralny). To również urodzeni podróżnicy i przewodnicy, dziennikarze, pisarze. Wiele dziewiątek świetnie odnajduje się w roli leśników, rolników, hodowców zwierząt, ponieważ zaspokaja im to ogromną potrzebę kontaktu z naturą.

Dzięki wyjątkowej umiejętności adaptacji, Numerologiczna Dziewiątka może robić tak naprawdę wszystko, ponieważ bez problemu przystosuje się do każdych wymagać, jednak prawdziwe szczęście i spełnienie odnajdzie w zawodach związanych ze służbą, pracą na rzecz innych i opartych na komunikacji międzyludzkiej. Jeśli jesteś Numerologiczną Dziewiątką i z jakichś powodów wybrałeś zupełnie inną karierę, to dla własnego dobra powinnaś, po pracy, w ramach wolontariatu służyć w jakiś sposób innym. Może to być bezinteresowna, okazjonalna pomoc komuś potrzebującemu, może to być regularne wyprowadzanie na spacer psa ze schroniska, ważne, by realizowało Twoją wewnętrzną, duchową potrzebę służby i pomocy potrzebującym.

Wibracja ta jest wyrozumiałym szefem, który ceni współpracę, a nie znosi kontroli. Od pracowników będzie oczekiwać, że sami wezmą odpowiedzialność za swoją pracę i będzie traktować ich w sposób partnerski. Mimo wielu talentów i możliwości rozwoju zawodowego, Numerologiczna Dziewiątka prawie nigdy się nie bogaci, a to dlatego że sama preferując życie skromne i proste, przeznacza część swoich dochodów na pomoc potrzebującym. Nigdy nie odmawiają pożyczenia komuś pieniędzy, a nawet same potrafią się zadłużyć, bo pomóc innym.

Numerologiczna Dziewiątka i jej życie rodzinne

Ogromna potrzeba niezależności i wolności sprawia, że wibracja ta rzadko wchodzi w stałe związki, a jeśli już, to nie są one sformalizowane. Otacza się wieloma przyjaciółmi, jednak mało kto może powiedzieć, że zna ją naprawdę – świat ich emocji i przeżyć wewnętrznych jest tak ogromny, że nie sposób się nim podzielić, a jeszcze trudniej zrozumieć. Świadoma tego Dziewiątka często wybiera samotność i przybiera pozę osoby nieprzystępnej. Zdarza się, że w związku z tak ogromną potrzebą pomocy i służenia innym, osoba taka bardzo wiele robi dla innych poza domem, zapominając o potrzebach swoich bliskich. Z kolei przekonanie, że wie co dla innych dobre sprawia, że jest nadopiekuńcza, despotyczna i kontrolująca.

Bardzo ważne jest, by partner numerologicznej Dziewiątki był osobą wyrozumiałą, o dość liberalnych poglądach, która nade wszystko szanuje jej potrzebę wolności i niezależności. Jeśli z jakichś powodów będzie chciał numerologiczną dziewiątkę ograniczyć czy pozbawić ją swobody w wyrażaniu swoich myśli, skaże związek na niepowodzenie. Dzięki numerologii partnerskiej dowiesz się, z jakimi wibracjami może numerologiczna dziewiątka stworzyć udaną relację.

Numerologiczna Dziewiątka i jej misja życiowa.

Karmicznym powołaniem numerologicznej Dziewiątki jest służenie i pomaganie innym. Dzięki bezinteresownej miłości, jaką obdarza wszystkich ludzi, pokazuje innym, w jaki sposób można realizować siebie i czyniąc jednocześnie nasz świat piękniejszym. Jeśli jesteś Numerologiczną Dziewiątką, pozwól sobie realizować potrzebę niezależności i wolności i wsłuchaj się w wewnętrzną potrzebę pomagania, przy jednoczesnym poszanowaniu granic innych.
Pozdrawiam gorąco wszystkie Dziewiątki.