Numer domu. Czy może mieć wpływ na Twoje życie?

numer domu

Czy słyszałeś o tym, że numer domu, numer mieszkania może mieć wpływ na Twoje życie? Ja długo też nie. A potem, jak już usłyszałam, to nie wierzyłam. Do czasu;) Do czasu, aż poeksperymentowałam (na sobie oczywiście).

Okazuje się, że liczba, jaka znajduje się na naszych drzwiach może oddziaływać na nasz nastrój, atmosferę w domu, może sprzyjać pewnym działaniom i nie sprzyjać innym. Pomyśl o swoich rodzicach, pomyśl o swoich znajomych, przypomnij sobie numer domu, pod jakim mieszkają, a potem przeczytaj poniższe opisy i sam się zastanów, czy coś w tym jest.

Zanim jednak zaczniesz szukać nowego mieszkania, od razu zaznaczam – nie musisz zmieniać lokum, by zmienić to, w jaki sposób numer domu na Ciebie wpływa. Ale o tym w dalszej części wpisu.

A teraz poszczególne wibracje. Jeśli mieszkasz pod dwu lub kilku cyfrowym numerem, to musisz zsumować wszystkie cyfry, by otrzymać jedną od 1 do 9. Np. mieszkanie nr 217 ma wartość 1, ponieważ 2+1+7=10 a 1+0=1.

Numer domu 1

To najbardziej korzystny numer mieszkania. Wprowadza w życie jego mieszkańców ruch, pomysłowość, chęć działania,  Przynosi świeżość, lekkość, sprawia, że, ludzie chcą się rozwijać, pracować i żyć z pasją. Szczególnie polecany jest dla lokali użytkowych, idealnie wpływa zarówno na pracowników, jak i na mieszkańców.

Numer domu 2

Taka wibracja na domu ma raczej niekorzystne oddziaływanie na jego mieszkańców. Może wywoływać stagnację, zastój, a dla związków uwikłanie emocjonalne. W takim mieszkaniu jest raczej cicho i ponuro, nie wiele się dzieje, a domownicy mają tendencję do narzekania.

Numer domu 3

Jest to idealny numer, o ile w lokalu odbywają się regularne imprezy. Jeśli więc prowadzisz bar, dyskotekę, kawiarnię, to niczego nie zmieniaj. Natomiast jeśli po prostu żyjesz pod takim numerem, to możesz mieć tendencję do zbyt częstego imprezowania, a nawet jak sam jej nie masz, to w Twoim domu zjawiać się będzie zbyt duża ilość niezapowiedzianych gości, którzy traktują Twój dom jak tanie miejsce spotkań ;) Na dłuższą metę może się to okazać męczące, dlatego warto zmodyfikować wibrację.

Numer domu 4

Mieszkańcy domu o czwórkowej wibracji mogą czuć się przytłoczeni życiem. Taki numer domu może przyciągać trudne sytuacje, takie jak choroby, ciężkie doświadczenia, remonty. Nie jest wskazany również jako miejsce pracy czy biura, bo wszystko wtedy przychodzi bardzo trudno i w mozole. Nie zdziw się, jeśli pod takim numerem spotkasz zmęczonych pracoholików przytłoczonych życiem.

Numer domu 5

Najgorsza z możliwych opcji! Wywołuje wiele awarii, w takim domu ciągle się coś psuje albo upada, a ludzie kłócą. Nawet spokojny człowiek, mieszkając pod taką wibracją może stać się nerwowy i rozdrażniony. Jeśli firma ma taki numer, to może on wywoływać nieporozumienia między pracownikami i ciągłą rotację personelu. Konieczna zmiana.

Numer domu 6

Domy o tej wibracji są często bardzo ładne i zadbane. To idealny numer domu dla wielopokoleniowej rodziny z tradycjami. Istnieje jednak obawa, że wprowadzi w życie mieszkańców zbyt wiele stagnacji i spokoju. Jeśli chodzi i firmę, to o ile nie zajmuje się ona wystrojem wnętrz, to nie jest to odpowiednia wibracja, bo pracownicy zamiast skupiać się na pracy, będą inwestować energię w budowanie więzi i nawiązywanie bliższych kontaktów. Idealny numer dla domku letniskowego lub miejsca na weekendowe wypady, żeby odpocząć z rodziną.

Numer domu 7

Idealna wibracja dla wszystkich miejsc związanych z nauką, jednak niekorzystna dla domu, ponieważ sprawi, że każdy z domowników będzie chodził swoimi ścieżkami i realizował własną karierę. Pary mieszkające w takim domu, mimo, że są razem to czują się samotne i prędzej czy później się rozstają. Dobrze mieszkać pod takim numerem jedynie na czas intensywnej pracy naukowej, typu pisanie magisterki, książki.

Numer domu 8

Bardzo dobry numer dla lokali formowych, jednak należy liczyć się z koniecznością wytężonej pracy. Nie ma wówczas czasu na odpoczynek, jest ciągły obrót, inwestycje, natłok pracy, a co za tym idzie również i ciągłe zyski:). Jeśli to numer domu, to może wywoływać u mieszkańców pracoholizm i chęć kontrolowania otoczenia.

Numer domu 9

Mieszkanie o takiej wibracji może wywoływać u jego mieszkańców samotność i poczucie niezrozumienia. Dom traktowany jest jak hotel, w którym spędza się coraz mniej czasu, w efekcie zostaje pusty. Jeśli firma ma taki numer, to pracownicy sami będą ciągle odchodzić.

A teraz do rzeczy. Jak zmienić numer domu?

Nic prostszego: wystarczy, że na odwrocie numeru (jeśli masz zdejmowany), albo na wewnętrznej stronie drzwi dopiszesz odpowiedni cyfry, tak by suma wszystkich (i tych stałych i tych dopisanych) dawała odpowiednią wibrację. Najlepiej zmodyfikować numer do 1, bo pod jedynkowa wibracja wzmacnia potencjał każdego z mieszkańców i jest korzystna dla wszystkich. Jeśli więc mieszkasz pod 9, to musisz dopisać „1”, bo wtedy suma daje 10, czyli 1 właśnie. A jeśli mieszkasz pod 2, to dopisujesz 8 itd…
Ale Uwaga! Nie wszystkie cyfry nadają się na takie dopisanie.

A to dlatego, że same w sobie będą niekorzystnie oddziaływać. Jeśli np. mieszkasz pod 5, która jest niekorzystna, to dopisanie drugiej „5”, mimo, że daje w sumie 10 jest podwójnie niekorzystne (bo to w końcu dwie piątki). Dlatego w takiej sytuacji lepiej jest zastąpić numer literą, o takiej samej wibracji. I w tym konkretnym przypadku mieszkania o numerze 5, dopisujemy literę „W”, która dodatkowo (dzięki swoim kształtom graficznym) otwiera mieszkańców na branie i przyjmowanie.
Jeśli masz wątpliwości, co i jak dopisać do swojego numeru mieszkania albo domu, to zapytaj mnie w komentarzu albo wyślij mi wiadomość. Chętnie Ci pomogę.
Jeśli nie na Twoim domu nie ma numeru, bo po prostu nikt go nigdy nie zawiesił, to nie myśl wcale, że sprawa Cię nie dotyczy;) Numer jest tak czy inaczej (w Twoim dowodzie, choć może masz już nowy, bez adresu;), w dokumentach, a wykazie mieszkańców). To co mogę w takiej sytuacji poradzić, to iść do sklepu i kupić numerek, bo mieszkanie „nie wiadomo gdzie” to chyba najgorsza z możliwych wibracji.