Idealny prezent? Z numerologią to proste.

idealny prezent

Święta zbliżają się wielkimi krokami i najwyższy czas pomyśleć o prezentach. Jeśli zastanawiasz się, co kupić w prezencie swoim bliskim, ten wpis z pewnością Ci pomoże.

Jeśli chcesz znaleźć idealny prezent, wystarczy,  że obliczysz Drogę Życia danej osoby i skorzystasz z poniższych wskazówek.

Idealny prezent dla 1

Jedynka uwielbia niespodzianki, lepiej więc wstrzymaj się z pytaniem, co chce w prezencie;) Jedynka to osoba, która chce być na czasie, świetnie sprawdzą się więc wszelkie nowości, techniczne, np. najnowszy smartwatch. Ważny jest dla niej rozwój, postęp i nauka, ale książki będą zbyt banalne – lepiej sprawdzi się np. dostęp do internetowej platformy edukacyjnej, audiobook albo kurs on-line.

Idealny prezent dla 2

Dwójka będzie zadowolona, jeśli swoim prezentem zadbasz o jej zdrowie i dobre samopoczucie. Sprawdzi się to wszystko, co związane z relaksem i odpoczynkiem: masażer, płyta z relaksacyjną muzyką, zestaw świeczek zapachowych, szlafrok, sole do kąpieli itd.

Idealny prezent dla 3

Trójka lubi dobrze wyglądać i ceni sobie sztukę, dlatego możesz kupić jej ubrania, kosmetyki albo obraz. Nie popełnij tylko błędu kupując jej obraz drukowany albo tanie podróbki perfum. Pozna się na tym nawet z zamkniętymi oczami;)

Idealny prezent dla 4

Czwórka ceni sobie przedmioty praktyczne i użyteczne. Najlepiej będzie, jeśli wybadasz, czego akurat jej brakuje w domu. Może akurat planuje zakup jakiegoś sprzętu? Można też wprost zapytać, czego potrzebuje albo co chciałaby dostać pod choinkę. Odetchnie wtedy z ulgą, bo nie będzie musiała odłożyć w kąt kolejnego niepraktycznego prezentu. Czwórki cenią sobie rzeczy wykonywane ręcznie, świetnie sprawdzi się np. szydełkowa chusta, haftowany obrus,  profesjonalnie wykonana szafka na buty;)

Idealny prezent dla 5

Piątka lubi ruch i wrażenia, dlatego idealnym prezentem będzie karnet na siłownię, książka przygodowa, bilet na wycieczkę, gra, konsola, płyta z energiczną muzyką, film akcji.

Idealny prezent dla 6

Ponieważ większość szóstek to domatorzy, świetnie sprawdzi się jakiś element wystroju wnętrz, lampka, obraz, ładna narzuta, nowe poszewki na poduszki. Ucieszy się również z książki kucharskiej, zestawu sztućców albo dobrego korkociągu.

Idealny prezent dla 7

Powinno być oryginalnie, luksusowo i bogato. Sprawdzą się eleganckie perfumy, markowa odzież, złoty zegarek, drogi, skórzany portfel. Jeśli nie zamierzasz wydać na nią połowy swojej pensji,  to możesz podarować jej książkę filozoficzną albo tomik poezji.

Idealny prezent dla 8

Uwaga: jeśli ósemka poczuje, że żałujesz na prezent dla niej, to mogą to być wasze ostatnie święta;) Trochę przesadzam, ale jak już coś dajesz ósemce, to ma być szczerze i pełnym sercem, a nie kalkulatorem. Dobrze sprawdzi się biżuteria, zegarek, coś uniwersalnego i ponadczasowego, co będzie jej towarzyszyć latami.

Idealny prezent dla 9

Dziewiątka lubi rzeczy stare, dlatego dobrym pomysłem jest podarowanie jej czegoś antycznego, starego, np. pierwsze wydanie jej ulubionej książki;) Ucieszy się też ze skarpetek, plecaka, pamiętnika, wiecznego pióra.

Powyższe pomysły sprawdzają się w zdecydowanej większości przypadków. Jednak z każdej daty urodzenia można wyliczyć inne, niż Droga Życia wibracje, które również pomogą w wybraniu idealnego prezentu pod choinkę.

Jeśli chcesz mieć pewność, że nie rozczarujesz ważnej dla siebie osoby, podaj datę w komentarzu, dodając płeć osoby, a ja podsunę Ci więcej pomysłów;)